Podzimní výlov

Srdečně zveme na tradiční akci Podzimní výlov.

Podzimní „mrkvové“ slavnosti

Srdečně zveme na akci Podzimní „mrkvové“ slavnosti.

V rámci akce bude probíhat soutěž o nejchutnější výrobek (nápoj, polévka, koláč, pomazánka…) jehož základní surovinou je mrkev. Přihlásit a zapojit se může každý! Příjem výrobků či nápojů do soutěže označených názvem a jménem výrobce nejpozději do 13,30 hod. v sobotu 17.9.2022. Ochutnávat a hodnotit může každý návštěvník akce. Vyhlášení výsledků cca v 15 hod.. Oceněni budou autoři 3 nejlepších výrobků s největším počtem hlasů od návštěvníků. Neváhejte a zapojte se do soutěže!

Vítej v džungli!

Srdečně zveme všechny děti, rodinné příslušníky, opatrovníky, přátele i veřejnost na akci s názvem Vítej v džungli! Kdo přijde, ocitne se ve skutečné džungli. Všechny návštěvníky čeká odpoledne plné her a zábavy, ale také muziky, dobrého jídla i pití. Dopřát si můžete třeba jen relax a odpočinek na dece uprostřed našeho parku a udělat si piknik v trávě. Přijďte, nebudete litovat. My se na vás všechny rozhodně těšíme!

Upřesňujeme rozpis kapel, které vám v průběhu odpoledne budou hrát k dobré náladě:

12 – 13,30 kapela Poprask (Odlochovice)

13,30 – 15 kapela Náhodná setkání (Vlašim)

15 – 17 kapela ToDáš (Mladá Vožice)

 

Odpoledne s hudbou Libkovanka

Srdečně zveme všechny příznivce lidové hudby na odpoledne s kapelou Libkovanka. Vystoupení kapely proběhne v krásném prostředí zámeckého parku v čase od 13 do 17 hod.. Možnost zakoupení občerstvení v Zámecké kavárně. Vstupné 200 Kč.

Velikonoční jarmark

Srdečně vás všechny zveme na tradiční Velikonoční jarmark.

S jarmarkem bude záhajena výstava fotografií „Foceno pod rouškou“, organizovaná ve spolupráci se spolkem Fotografiemi pro radost

Prodej pávů

Pávi a pávice na PRODEJ! 🦚🦚🦚
Prodáme 1  pávici za 1500 Kč a 2 pávy za 1200 Kč/ks z vlastního chovu. Stáří 1 rok.
Máte-li zájem, kontaktujte nás na tel. čísle 777 981 491 nebo 606 175 467.
Ihned k odběru. 😉
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Masopustní průvod

Přidejte se k nám a podpořte svou účastí tuto „veselou akci“!

Těšíme se na masopustní rej masek. 🙂

Novoroční přání

Vážení,

přejeme Vám krásné a požehnané Vánoce plné radosti, milých setkání a lásky.

Do nového roku přejeme především zdraví, životní optimismus, nadhled a rok plný štěstí, pohody a životních úspěchů.

Prodejní výstava výrobků klientů

Vážení kamarádi, přátelé a příznivci našeho Domova.

Bohužel i na nás dopadla všechna stanovená vládní opatření a jsme nuceni zrušit akci Vánoční jarmark. Bylo nám však líto, aby snaha, pracovní píle a radost našich klientů přenesená do jejich výrobků zůstala bez povšimnutí a přišla nazmar, proto jsme se rozhodli, že za dodržení všech potřebných opatření uspořádáme prodejní výstavu výrobků klientů a našich aktivizačních dílen. Prodejní výstava se uskuteční stejného dne i ve stejném čase jako jarmark tj. dne 11.12.2021 od 13 do 16 hod. a bude zakončena plánovaným adventním koncertem Kateřiny Ševidové v kapli sv. Jana Nepomuckého. Otevřena pro Vás bude Zámecká kavárna. Přijďte si s námi užít adventní atmosféru a nakoupit drobné rukodělné výrobky našich klientů. Nákupem podpoříte další činnost klientů. Srdečně zveme a těšíme se na setkání s vámi!