Fotogalerie

Zde můžete nahlédnout pod pokličku našich jednotlivých zážitků a akcí. 

Roudný

Dislokované pracoviště Roudný se nachází v Chráněné krajinné oblasti Blaník, od Odlochovic vzdálené zhruba 8 km. Ve 3 budovách jsou zde v režimu Domova pro osoby se zdravotním postižením poskytovány sociální služby 44 klientům.

Odlochovice

ICSS Odlochovice - sídlo organizace a místo pro život a poskytování sociálních služeb lidem s mentálním postižením. V režimu Domova pro osoby se zdravotním postižením jsou zde sociální služby poskytovány 94 klientům a v režimu CHráněného bydlení 29 klientům.

Zimní hry 2017

Sportovní klub Lavina Odlochovice se zúčastnil již 26. ročníku Zimních her Českého hnutí Speciálních olympiád v Horní Malé Úpě. Her se zúčastnilo 29 oddílů z celé republiky, účastníků celkem (včetné trenérů, trasérů, dobrovolníků) bylo 214. Od nás se zimních her zúčastnili sportovci Kateřina Sejtková a Václav Moc, kteří jeli závod na 500 m a 1 km v běžeckém lyžování, dále Václav Vorlíček a Marek Štangar, kteří závodili v alpském lyžování. Václav Moc obsadil dvě 4. místa, Kateřina Sejtková 4. místo na 500m a 2. místo na 1 km. Marek Štangar obsadil dvě 4. místa, Václav Vorlíček získal 4. místo a 1. místo. V Horní Malé Úpě bylo pravé arktické počasí a jako každoročně skvělá nálada. Účastníci si kromě slušného umístění přivezli zdravě červené tváře od mrazivého horského vzduchu. V rámci mezinárodního projektu "Healthy athlets" (u nás Zdravý sportovec) měli sportovci možnost si otestovat svou výkonnost a kondici ve spolupráci se studenty Fakulty tělesné kultury v Olomouci. Zkrátka nepřišel ani mimosportovní program - odehrály se tři hudební večery a několik příjemných posezení v hospůdce. Myšlenka speciálních olympiád pro lidi s postižením zahrnuje totiž nejen soutěžení a překonávání překážek, ale také setkávání a sdružování lidí.

Oslava 70.narozenin

Dne 19.1.2017 jsme společně s naší nejstarší obyvatelkou Mirkou Krškovou oslavili její významné životní jubileum - 70. narozeniny. Podívejte se a přečtěte si více zde. jak radostně. Zpívalo se, tančilo, jedlo i pilo....zkrátka oslava jak má být. Paní Mirka si se svými nejbližšími, které si osobně pozvala, oslavu radostně užívala. Po celou dobu ji hrála kapela Poprask, s kterou si zatančila své sólo a také zazpívala. Došlo samozřejmě i na gratulace a dary...a bylo jich mnoho. Přání mít nový CD přehrávač s rádiem bylo splněno. Ještě jednou z celého srdce blahopřejeme!

Podzim 2016